Forside\Kontaktinfo & åbningstider 22. november 2017  
Reklame her? Kontakt post@attech.dk
 
 Stationære computere
Bærbare computere
Produkter & priser
Digital Home Living
Attech Fjernbackup
Attech SPAM Firewall
IT-service & konsulentbistand
  
 Telefoni Webshop
  
 Nyt via Facebook
  
 Firmaprofil
Kontaktinfo & åbningstider
Vejbeskrivelse
Salgs- og leveringsbetingelser
  
 USG Danmark
  
 Fjernsupport
LogMeIn
  

Kontakt Attech Computer

Attech Computer
Lokesalle 30, 8700 Horsens
Tlf. 7563 1010 - Fax. 7563 1060
Email: post@attech.dk

Åbningstider
Mandag - Fredag Kl. 10:00-17:30
Lørdag Kl. 10:00-13:00


Serviceværkstedet
Mandag - Fredag kl. 10:00-16:30
Lørdag kun ind- & udlevering
Onsite service efter aftale
Email: support@attech.dk
Tlf. 7626 1425


Kontaktpersoner
Vort kompetente team af medarbejdere søger at betjene dig bedst muligt
- er den ønskede medarbejder utilgængelig, kontakt da hovedtlf. eller mail-adresse


Thomas J. Lassen - 7626 1422
Direktør
t.lassen@attech.dk


Tommy Sandholm - 7626 1410
Salgskonsulent
t.sandholm@attech.dk


Erling Boutrup
Servicekonsulent / værksted
e.boutrup@attech.dk


Ole B. Ingversen - 7626 1426
IT-konsulent
o.ingversen@attech.dk


Niels Erik Christensen - 4058 0000
Ip-telefoni
n.christensen@attech.dk


Jesper Sig Fanø
IT-konsulent, Erhverv
j.fanoe@attech.dk


Inge Berthelsen - 7626 1429
Bogholderi (træffes onsdag)
i.berthelsen@attech.dk


J. P. Filskov
Økonomi-controller
jp.filskov@attech.dk